Atlaidai Pašvęstojo gyvenimo metams skirtomis švenčių ir renginių dienomis
2015.01.26
Remdamasis Apaštališkosios Penitenciarijos 2014 m. lapkričio 23 d. dekretu, Panevėžio vyskupas Lionginas Virbalas nustatė, kad Pašvęstojo gyvenimo metams skirtomis švenčių ir numatytų renginių dienomis Panevėžio vyskupijoje galima pelnyti visuotinius atlaidus įprastinėmis sąlygomis (sakramentinė išpažintis, Eucharistinė Komunija ir malda Šventojo Tėvo intencijomis) Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje ir Baltriškių Šv. Kazimiero bažnyčioje, tą dieną pamaldžiai jas aplankant ir viešai kalbant Valandų Liturgiją arba kurį laiką skiriant maldingai meditacijai, kuri baigiama Tėve mūsų, Tikėjimo išpažinimu ir pamaldžiu kreipimųsi į Švč. Mergelę Mariją.
Vasario 2 d., kai minima Pašvęstojo gyvenimo diena, šiose bažnyčiose tikintieji gali gauti visuotinius atlaidus.