Naujienos
Žinia apie prisikėlusį Jėzų keliavo ir į prekybos centrus
2015.04.07    

Prekybos centre


Sekmadienį džiugios naujienos apie prisikėlusį Jėzų sulaukė ne tik į bažnyčias skubėję panevėžiečiai, o ir tie, kuriems šią šventą dieną, deja, teko leisti darbo vietoje. Vidurdienį Panevėžio vyskupas Lionginas Virbalas SJ su bičiuliais aplankė kelis prekybos centrus. Skambant gitaros garsų lydimai šlovinimo giesmei, prekybos centrų darbuotojams vyskupas ir jo bendražygiai linkėjo džiugių Šv. Velykų dalindamiesi ne tik kačiukais pasipuošusiomis šakelėmis, tačiau ir šypsena bei geru žodžiu.

Parduotuveje

Šia simboline akcija taip pat siekiama skatinti atsakingą vartojimą. Kiekvienas per didžiąsias šventes į prekybos centrus skubantis žmogus prisideda prie to, kad ten dirbantieji šias šventes sutiktų ne jaukiame artimųjų rate, o darbo vietoje. Tad galbūt verta susimąstyti, kad kiekvienas mūsų galime prisidėti prie to, jog Velykas ir Kalėdas prekybos centrų darbuotojams tektų sutikti ne darbovietėje.

Greitosios pagalbos stotyje 2015

Vėliau vyskupas su gruype jaunimo ir seserimis vienuolėmis aplankė ir ugniagesius, greitosios medicinos pagalbos, policijos darbuotojus – tuos, kurie savo darbu siekia užtikrinti, kad mes Velykas sutiktume ramiai ir saugiai.