Utenoje vyko Panevėžio vyskupijos ministrantų susitikimas
2017.02.10
PVJC

Sausio 20–21 d. Panevėžio vyskupijos ministrantai dalyvavo tradiciniame ministrantų žiemos susitikime, kuris šį kartą vyko Utenos mieste. Susitikimo tema „PAGAUK AMŽINĄJĮ GYVENIMĄ, KURIAM ESI PAŠAUKTAS“ (1 Tim 6, 12) leidžia suprasti, kad daug dėmesio šiame susitikime skyrėme pašaukimo pavyzdžiams ir paieškoms. Susirinkusių dalyvių skaičius (daugiau kaip 80 vaikų ir jaunuolių iš 15 parapijų) gerokai viršijo organizatorių lūkesčius. Visi ministrantai buvo maloniai ir šiltai priimti Utenos Dievo Apvaizdos parapijoje, su rūpestingomis parapijos savanorėmis ir parapijos klebonu kun. Henriku Kalpoku priešakyje. Labai džiugino ne tik aktyvus vyskupo Lino dalyvavimas šiame susitikime, bet ir vyskupijos kunigų – Domingo Avellaneda IVE, Egidijaus Tubelio, Vydo Juškėno, Aivaro Kecoriaus ir Mindaugo Šakinio – įsitraukimas į programą. Susirinkę ministrantai susipažino su vyskupu Linu, dalyvavo pašaukimo paieškų diskusijoje, ministrantų turnyre, teminiuose susitikimuose, kuriuose gilino savo teorines žinias ir praktinius gebėjimus. Taip pat klausėsi katechezių, kartu miegojo, valgė ir šventė šv. Mišias. Susitikimas baigėsi pramogomis baseine ir tik išbandžius visus žiemos teikiamus džiaugsmus. Visi Utenos Dievo Apvaizdos parapijos namai tiesiog ūžė nuo susirinkusių vaikų ir jaunuolių. Tikime, kad dar ne kartą galėsime susitikti, pasidalyti bendrystės džiaugsmais ir prasmingai praleisti laisvalaikį.

Panevėžio vyskupijos jaunimo centro
programų koordinatorius