Naujienos
Spalio 20-25 d. vyko Tarptautinės Egzorcistų Asociacijos rekolekcijos
2014.11.04    

Šių metų spalio 20 – 25 dienomis teko būti tarptautinės egzorcistų asociacijos rekolekcijose. Dalyvavo 250 kunigų iš įvairių pasaulio šalių ir 35 pasauliečiai, egzorcistų asociacijos nariai. Gyvenome 19 km. nuo Romos vietovėje pavadinimu ,,Fraterna domus“.

Šiuos namus įkūrė ispanų kilmės kun. karmelitas Francisko Palau. Jis pakvietė vienuoles misionieres, kurios iki šiol čia darbuojasi. Ten yra daug rekolekcijų namų, kuriuose vienu metu gali gyventi apie 700 žmonių. Jų kongregacijos vienuolės dirba 23 pasaulio šalyse, keturiuose kontinentuose: Argentinoje, Čilėje, Brazilijoje, Urugvajuje, Bolivijoje, Paragvajuje, Ekvadore, Venesueloje, Meksikoje, Kanadoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Italijoje, Filipinuose, Madagaskare, Kenijoje, Ruandoje, Kongo demokratinėje respublikoje, Senegale, Kamerūne, Mali.

Į šių rekolekcijų dienotvarkę be Liturginių Valandų šventimo, Švč. Sakramento adoracijos bei Rožinio maldos buvo įtraukti įvairūs pranešimai, konferencijos, klausimai ir diskusijos.

Pirmą dieną buvo pristatyta Dievo tarno, egzorcisto Candido Amantini beatifikacijos byla. Antrą dieną buvome supažindinti su palaimintojo Tėvo Palau gyvenimu. Apie jį pasakojo vienuolė Juzefa. Taip pat klausėmės pranešimo apie apie šv. pop. Joną XXIII.

Trečią dieną įdomią konferenciją pravedė Egzorcistų asociacijos psichiatras ir psichoterapeutas Valter Cascioli. Apie dvasinį egzorcisto gyvenimą pranešimą skaitė vyskupas Giovanni D` Ercole.

Paskutinę dieną klausėmės mokymo, norint supažindinti kunigus apie šiuolaikinės informacijos priemonių poveikį jaunimui per satanistinę muziką, arba taip vadinamą dvidešimt penktąjį kadrą, kur matome tik blyksnius kas ketvirtį sekundės. Bet tai daro didžiulį poveikį žmogaus pasąmonei.

Kun. g. kan. Edmundas Rinkevičius, Panevėžio vyskupijos egzorcistas, Ramygalos Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas