Daunorių Švč. Jėzaus Širdies parapija
Daunoriai, Šeimatės pšt.
LT– 28437 Utenos r.

Adm. g. kan. Bronius ŠLAPELIS (Tauragnai)

Sekmadieniais: 14 val.

Švč. Jėzaus Širdies (titulo) – III penktadienį po Sekminių (keliama į artimesnį sekmadienį)
Dievo Apvaizdos – rugpjūčio IV sekmadienį

Šv. Jėzaus Širdies bažnyčia yra Utenos rajone, Daunorių kaime, 8,5 km į rytus nuo Tauragnų. Medinė. Pastatyta 1934 m. Liaudies architektūros formų.

Daunorių ūkininkas Justinas Vitkauskas 1925 m. būsimiems maldos namams dovanojo 39,3 ha žemės. 1926 m. pastatyta koplyčia. 1933–1934 m. pastatyta dabartinė medinė bažnyčia iki Antrojo pasaulinio karo vadinta koplyčia. Statyba rūpinosi paskirtas filijos rektorius Titas Vinksnelis (1904–1982; 1949–1956 m. tremtinys). Jis pastate ir kleboniją.

Bažnyčia liaudies architektūros formų, stačiakampio plano (16,5x10,5 m), viena bokštė. Įrengti 3 altoriai, yra fisharmonija.